Eerste thema-avond over bidden met je hart

'Als ik bid dan trekt Gods liefde aan mijn hart', zei een grote gelovige eens. Misschien bid je gewoon en sta je er nooit zo bij stil, misschien is je gebedsleven erg belangrijk voor je, of misschien is bidden iets wat je vroeger deed. Hoe het ook zij, het is goed om over de mogelijkheden van gebed na te denken.

 

We zijn erg blij dat bisschop mgr. Johannes (Hans) van den Hende naar Krimpen wil komen om er met ons van gedachten over te wisselen. Hij zal een lezing houden en daarna gaan we erover in gesprek. We zullen merken dat elke kerkelijke stroming zijn eigen accenten legt bij het bidden, wellicht opent het nieuwe perspectieven en gaat je hart die avond weer een stukje open naar God.

Datum: 14 november

Tijd: 20.00 – 22.00 uur

Plaats: Immanuëlkerk, Estafette 1, Krimpen a/d IJssel

Inleider mgr. J.H.J. van der Hende

Opgeven kan bij: Rita Schoolenberg, Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken.